Dünyada Amerikan ve İngiliz dizileri gün geçtikçe popüler olmaktadır. Artık Türkiye’de de neredeyse tüm kanallarda Amerikan ve İngiliz dizileri gösterilmektedir.

Digiturk ile Evde Dizi Zevki

Dünyada Amerikan ve İngiliz dizileri gün geçtikçe popüler olmaktadır. Artık Türkiye’de de neredeyse tüm kanallarda Amerikan ve İngiliz dizileri gösterilmektedir. Türk kanalları arasında yabancı dizi hakları konusunda büyük rekabet vardır. Digiturk firması sayesinde evlerinizde büyük zevk içinde yabancı dizilerinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca digiturk kampanya fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Digiturk firmasının dizi paketinde Dizimax Sci-Fi,?Dizimax Entertainment,? Dizimax Comedy,?Dizimax Vice  ve?Dizimax Drama kanalları gösterilmektedir.

Firmanın diğer kanallardan ayıran en büyük özellikleri gösterilen tüm içeriklerin görüntü kalitesi HD olması ve dizi kanalları 24 saat yayın yapmaktadır. Ayrıca digiturk firması dizi kanallarında ?5.1 Dolby Digital?ses yayını yapmaktadır. Kısacası diğer kanallardan ayrın özellikler görüntü ve ses kalitesi ve yayın 24 saat yayınlanmasıdır. Bu digiturk firmasının dizi paketinde çok ödül almış, en kaliteli ve en yeni diziler gösterilmektedir. Dizi paketindeki dizi kanallarında ayda70’den fazla dizi izlenmesi sağlanır. Digiturk dizi paketindeki dizilerin 700 ‘den fazla bölüm gösterilmektedir. Digiturkfirmasının film paketinde olduğu gibi ister Türkçe Dublaj isterseniz orijinal konuşma dilinde Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

       Digiturk Firmasının Dizi Paketindeki Kanalların İçeriği Nedir?              Digiturk firmasının dizi paketinde sadece yabancı dizileri gösterilmektedir. Bu yabancı dizilerde Amerika’da en çok izlenen diziler arasından seçilir. Kanalların içeriklerine bakacak olursak; Dizimax Sci-Fi kanalı en iyi bilimkurgu ve fantastik dizileri göstermektedir. Dizimax Drama kanalında en hüzünlü aşk hikayeleri, aile içindeki sorunlar gibi drama konulu diziler gösterilmektedir. Dizimax Comedy kanalında ise en güzel ve en sevimli komedi ve sitcom dizileri gösterilmektedir. Dizimax Vice kanalında en iyi ve en heyecanlı aksiyon, macera, suç, gerilim ve polisiye dizileri gösterilmektedir.

                 Digiturk Kampanya Fırsatları Kimler İçindir? Digiturk kampanya Fırsatları digiturk firmasının seçkin üyeleri içindir. Digiturk kampanya fırsatları en ekonomik ve en kaliteli digiturk paketleridir. Üyelere özel ödeme koşulları sunulur bu digitürk kampanya fırsatlarında.  En çok tercih edilen paket digitürk lig tv paketidir. Neden mi? Türk erkekleri Spor Toto Süper Lig’deki derbi maçlarını izlemeye bayılırlar. Digitürk lig tv paketi dışında hiçbir yerde televizyonda izleyemezler. Sizde digitürk lig tv paketi almak istiyorsanız hemen www.bahadirelektronik.net web sitesine üye olun sizde mutlu olun.

Yerel Haberler