Borsanın durumunu günlük, aylık, yıllık, haftalık ve anlık olarak kolayca takip edebileceğiniz yegâne bir kaynağınız var mı?

Canlı Borsa Takibinin En Kolay Yolu

Borsanın durumunu günlük, aylık, yıllık, haftalık ve anlık olarak kolayca takip edebileceğiniz yegâne bir kaynağınız var mı? Eğer bir yatırımcıysanız canlı borsa takibinin önemini size anlatmamıza gerek yok sanırım. Zaten siz hisse alışı ve satışı gibi yatırım amaçlı işlemleri çok sık yapıyor ve bu yüzden güncel verilerin hayati önem taşıdığını çok iyi tecrübe ederek biliyorsunuzdur. O zaman sizlere güvenilir bir kaynaktan bahsetmemiz hoşunuza gidecektir. Kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak canlı borsa verileri sağlayan en güvenilir ve en doğru verileri en güncel şekilde takip etmeniz için çalışan muhteşem bir web sitesini sizler için inceledik.

Canlı Borsa

Hisse senetlerinin canlı takibi oldukça önemli bu yüzden menkul.com sitesinin ilgili sayfasını inceleyerek işe başlamayı uygun gördük. Canlı borsa takibin yapabileceğiniz bu sayfada isim sırasına göre hisselerin sıralandığını görebilirsiniz. Hisselerin yanlarında saat, son fiyatı, en düşük fiyatı, en yüksek fiyatı, TL bazında ve lot bazında hacmi ve yükseliş düşüş oranı yüzde olarak mevcut. Tüm bu bilgiler size yeterli gelmez ve bir hisse senedine ait detaylı bilgi almak isterseniz hissenin üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayfayı ücretsiz olarak kullanmak ve borsa yorumlarına göz atmak isterseniz Menkulün Canlı Borsa bağlantısında bulunan sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır. Eminiz ki sürekli kullanacak ve müdavimi olacaksınız.

Görsel Menkul.com Hisse Senetleri sayfasından alınmıştır.

Hisselere ait canlı borsa grafikleri de her hissenin kendisine ait sayfasında mevcut. En önemli hisseler olarak bilinen THY, ASELSAN, BJK gibi hisselere ait veriler de özel sayfalarında bulunabilir. İşte tüm bu özellikleri ile Menkul.com harika bir site olarak karşımıza çıkıyor ve canlı borsa takibi yapmak isteyen herkesin vazgeçemeyeceği tamamen ücretsiz bir site olduğunu gösteriyor.

Yerel Haberler