Call center yani çağrı merkezleri, bugün İstanbul genelinde çok yaygın işlemlerden olmakla birlikte, Türkiye genelinde hem hizmet veren firmalar bulunmakta olup, hemde firmalar kendi birimlerini de oluşturmaktalar.

Rubiby Kalitesinde Çağrı Merkezi Mobilyaları

Call center yani çağrı merkezleri, bugün İstanbul genelinde çok yaygın işlemlerden olmakla birlikte, Türkiye genelinde hem hizmet veren firmalar bulunmakta olup, hemde firmalar kendi birimlerini de oluşturmaktalar. Ancak kendi birimini oluşturmanın daha maliyetli olmasından dolayı, genel olarak her türlü hizmeti veren çağrı merkezlerini tercih etmekte olup, kendi üretimlerine ve markalarına göre gerekli eğitimler ile müşterilere hizmet vermekteler. Çağrı merkezlerinin sayılarının artması ile birlikte, her zaman ihtiyaçların mobilya ve kullanılacak ekipmanlar olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayar, telefon ya da çeşitli kırtasiye ürünlerini tedarik edebileceğiniz gibi, artık mobilyalar için, Türkiye'nin en farklı tasarımlarını yapan Rubiby ile sizde Rubiby çağrı merkezi mobilyası ürünlerine sahip olabilirsiniz. Her türlü kullanıma ve bütçeye özel ürünleri bulabileceğiniz gibi, aşağıda ki resimler ile de çeşitli örnekleri ele almış bulunuyoruz.

çağrı merkezi mobilya tasarımları

Gruplu Çağrı Merkezi Mobilyası

Resimde de görüldüğü üzere, bu tür masalar gruplu çalışmalara uygun olmaktadır. Çünkü burada çalışanlar birbiri ile sürekli bilgi alışverişinde bulunarak, işlerini daha kolay bir şekilde halledebilmekteler. Bu gibi çağrı merkezi mobilyaları finans grupları tarafından tercih edilmekte olup, ayrıca çeşitli ofis alanlarında da bu mobilyalar daha uygun görülmektedir.

çağrı merkezi mobilyası

Call Center Mobilyaları

Aslında bu tür call center mobilyaları, yan yana dizilerek, iki taraflı çalışama alanı oluşturulmaktadır. Bu tür seçimlerde, çalışan personelin rahat etmesi çok önemlidir. Gün içerisinde sürekli olarak aynı masada ve koltukta oturacağı için, daha rahat çalışması büyük önem taşımakta olup, bu çalışma performansını da oldukça fazla artıracaktır. Ayrıca bu tarz mobilya türleri genelde tek firmalar için kullanılmaktadır. Yani farklı ürünler veya markalara değil, direk olarak bir firmaya hizmet amaçlı kurulmakta olup, bankalar ve telefon operatörlerinin çağrı merkezleri bu şekildedir.

call center mobilyası

Çağrı Merkezi Mobilya Seçimi

Aynı şekilde yukarıda ki çağrı merkezi mobilyası ise gene tek ürün grubu için olup, tek taraflı çalışmaya müsait olmaktadır. Bir çok farklı modellerde çağrı merkezi mobilyası bulunduğu için www.rubiby.com adresine girerek, mobilyaları inceleyebilirsiniz.

Yerel Haberler