Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak, şimdikibaşkan Yusuf Ziya Yılmaz'ı açıkladı. Ardından Yılmaz'ın özgeçmişiokunurken evli ve 3 çocuk babasıolduğu belirtildi. Ancak Başkan Yılmaz'ın çocuğu yok.

AKP'nin Çocuksuz Belediye Adayı 3 Çocuklu Diye Tanıtıldı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak, şimdiki başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ı açıkladı. Ardından Yılmaz'ın özgeçmişi okunurken evli ve 3 çocuk babası olduğu belirtildi. Ancak Başkan Yılmaz'ın çocuğu yok.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmanın ardından çeşitli illerin belediye başkan adaylarını açıkladı. Başbakan Erdoğan, 3 dakikalık Samsun'un tanıtımından sonra, adaylarının üç dönemdir başkanlık yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz olduğunu açıkladı. Bundan sonra da Yılmaz'ın özgeçmişi okunmaya başlandı. Doğum yeri, doğum tarihi, eğitim ve mesleki kariyerinin yanı sıra okunan biyografisinin sonunda Yusuf Ziya Yılmaz'ın evli ve 3 çocuk babası olduğu söylendi. Belediye Başkanı Yılmaz, emekli tarih öğretmeni olan Semiha Yılmaz'la evli olup çiftin çocukları bulunmuyor. 

 

 

DHA

Yerel Haberler