Dünya da çok sayıda kişinin kullandığı en çok tıklanan video sitesi olan You Tube Uydunet ve Kablonet aboneleri, Youtube'a bağlananlar mahkeme kararı ile karşılaştı.

Yotube Kapatıldı mı? FLAŞ Gelişmeler!!!

Dünya da çok sayıda kişinin kullandığı en çok tıklanan video sitesi olan You Tube Uydunet ve Kablonet aboneleri,  Youtube'a bağlananlar mahkeme kararı ile karşılaştı.

 

 

Milyonlarca kişinin girdiği ve en çok tıklanan video sitesi olan Youtube kapatıldı iddiası gündeme bomba gibi düştü. ilk önceleri kapanan Youtube şuan açık hale geldi. Türkiye’de dünyanın en fazla tıklanan video sitesi Youtube’a Uydunet ve Kablonet servislerinden bağlanan kullanıcılar bu akşama doğru bir anda şoke oldu.

 

Dünya da en fazla tıklanan video sitesi olan Youtube Uydunet ve Kablonet servislerinden bağlanan kullanıcılar şok oldu. Kullanıcılar, "Bu siteye erişim mahkeme kararı ile engellenmiştir" yazısıyla karşılaştı.

 

 TORBA yasa tasarısıyla gündeme gelen ve ilerleyen günlerde karara bağlanması beklenen internete yönelik yasa değişikliklerinin yarattığı tartışma gündemdeki sıcaklığını korurken, ünlü video paylaşım sitesi Youtube'un Uydunet , Kablonet ve TürkNet üzerinden erişiminin engellenmesi kafaları çok karıştırdı.

 

Dünyanın bir numaralı video sitesi olan Youtube'ye giren kullanıcılar erişim engeli ile karşılaştılar. . Tepkilerini sosyal medyada dile getiren kullanıcılar durumu 'internet yasağı' olarak yorumladılar.


Uydunet Müşteri Hizmetleri konuyla ilgili 'genel bir sorun' olduğunu söylerken kullanıcıların müşteri hizmetlerini aradıktan sonra arıza kaydı oluşturmaları durumunda bu sorunun giderileceğini söylediler.

Yerel Haberler