Darp edilen ve tecavüze uğrayan kız evinin önünde beyin ölümü geçirdi ve babasıda kızının asla alkol kullanmadığını ifade ederek katillerin bulunmasını istedi.

Tecavüze Uğrayıp Darp Edilen Özge'nin Beyin Ölümü Gerçekleşti!Şok Şok Babası Kızının...

21 yaşındaki Özge B.'nin erkek arkadaşı tarafından tecavüz edilip dövüldü ve ve genç kızın beyin ölümü gerçekleşti.Peki bu olay ne zaman ve nerede oldu kız kaç yaşındaydı işte detaylar.Geçen çarşamba  çarşamba akşamı Yolüstü Köyü'nde olan olayda genç kız öldü.Sağlık durumu merakla izlenen genç kız hayata tutunamadı.

Peki bu tecavüz olayı nasıl oldu ve nasıl ortaya çıktı.İşte olayın detayları 

Erkek arkadaşı C.O. ile gece geç saate kadar gezen Özge B. eve alkollü gelince kız kardeşi tarafından odasına götürülüp yatağa yatırıldı. Ertesi gün komşuları Özge B.'yi bahçe kapısında baygın görünce babası Kemal B.'ye haber verdi. Eve gelen babası ve yakınları tarafından hastaneye götürülen Özge B.'nin vücudunun değişik yerlerinde morluklar olduğu ve tecavüze uğradığı belirlendi.

Olay ile ilgili araştırmalar yapıldı ve kızın sevgilisi gözaltına alındı.Gözü yaşlı baba olayı "Gece erkek arkadaşı, Özge'nin kız kardeşini telefonla arayıp, 'Gel kardeşini kahvehanenin önünden al' demiş. Kardeşi, ablasını eve getirip yatağına yatırmış. Ertesi sabah öğlene kadar kızdan ses çıkmayınca, annesi komşuya gideceğini söylemiş. Kızım Özge de 'Sen git ben gelirim' demiş. Sonra komşuların haber vermesi üzerine eve geldik, Özge dış kapının yanında düşerek yere yığılmış hemen hastaneye kaldırdık. Kızım içki nedir bilmezdi. Zorla sarhoş etmişler, dövmüşler. Kızıma bunu yapanın cezalandırılmasını istiyorum" şeklinde ifade etti.

Erkek Arkadaşının Dövüp Tecavüz Ettiği Özgenin Beyin Ölümü Gerçekleşti

Yerel Haberler